×
0905 348 539 0905 348 539 Doprava zdarma od 45 eur Doprava zdarma od 45 eur Ocenenie kvality a spoľahlivosti Ocenenie kvality a spoľahlivosti Bezpečný nákup a ochrana Vašich údajov Bezpečný nákup a ochrana Vašich údajov

O krmive

Unikátnosť krmív FirstMate

Napísal(a) predajkrmiv.sk, 18.06.2020

Unikátnosť krmív FirstMate Kliknúť - TU

Krátke video výroby a reklamy FirstMate a Kasiks: Výroba a technológia výroby FirstMate - Naše reklamné video na Youtube

GM Technology - Gentle Manufacturing - Pri výrobe je použitý šetrný výrobný proces - pri nízkom tlaku a nízkej teplote varením poskytne krmivo, ktoré je dobre stráviteľné bez toho, aby boli zničené základné živiny, vitamíny a aktívne enzýmy.

VIS - Vacuum Infusion Systém - Úplným unikátom je použitie tejto technológie . V praxi to znamená, že na rozdiel od ostatných špičkových výrobcov na konci výrobného procesu aplikujú nástrek vitamínov, minerálnych látok a tukov na povrch granule, čím dochádza k rýchlejšej oxidácií, teda ku kratším dobám spotreby, my používame systém ktorý nám umožňuje vstrekovanie(vcucnutie) všetkých vitamínov, minerálnych látok a tukov do granule infúznym systémom. Tým je zabránené veľkej oxidácii. Čas spotreby sa tak prirodzenou cestou predlžuje.

Správny pomer nenasýtených - mastných kyselín Omega 3 a Omega 6, ktorých zdrojom je morská studenovodná ryba (Pacifik), prináša blahodárny účinok hlavne pre alergické zvieratá. Pomáha pri problémoch zápalu kože, srsti, uší, pôsobí proti zvýšenému krvnému tlaku, arytmií, cievnym ochoreniam. Omega 3 a Omega 6 pomáha rozvoju sietnice a zrakového centra v oblasti mozgu, prirodzeným spôsobom napomáha organizmu v zabraňovaní rozvinutia všetkých nádorov.

Systém Postupného Odvaľovania - SPO - Granule po zožratí a napití vody nezväčšia svoj objem. Tým sa znižuje nebezpečie torzie žalúdka. Uľahčujú trávenie a rovnako napomáhajú k lepšej stráviteľnosti krmiva ktorá pri niektorých výrobkoch FirstMate dosahuje až 94 %.

Aktívne enzýmy - Pôsobia ako prírodné antibiotikum, ktoré pomáha pri liečbe zápalu uší, mliečnej žľazy, zvyšuje imunitu organizmu, pomáhajú pri zlepšovaní pooperačných stavov... .

Extrakt z chrupavky - žraloka a mäkkýšov. Vo všetkých variantoch krmiva je použitý zdroj organicky viazaného vápnika, ktorý je pre psa oveľa lepšie stráviteľnejší ako anorganicky viazaný vápnik. Organicky viazaný vápnik - podporuje črevnú mikroflóru, nepriamo pomáha pri trávení, vytvára nepriaznivé prostredie pre pôvodcov črevných ochorení.

Laktobacilus acidofilus - je ideálnym zdrojom črevnej výživy.

Suroviny jednoznačne deklarované - FirstMate neobsahuje žiadne vedľajšie produkty rastlinného, alebo vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu, arómy a ani schutňovadlá. Žiadna sója. Kompletná deklarácia krmiva. Konzervácia krmiva ja zaistená prírodne pomocou vitamínov C a E.C a E.

Vysoká hustota - Psík využije až 94% živín , čo je unikátny parameter. Vysoká stráviteľnosť krmiva (menšie kŕmne dávky - po psíkovi zostávajú menšie kôpky).

Bielkoviny z mäsovej múčky - až 87% - pes je mäsožravec. Jednoduchá skúška, pri vhodení granule do vody, granula sa potopí - klesne ku dnu, je ťažká. Pukance plávajú. Iní uvádzajú čerstvé mäso, ale to má ešte asi 75%nú vlhkosť oproti múčke.

Bacillus subtilis - má vlastnosti podobné antibiotickým, t.j. ničí baktérie ktoré spôsobujú rôzne zápaly a zápalové ochorenia , napomáha produkciou enzýmov rozkladu bielkovín, škrobov a tukov, čím výrazne zvyšuje využiteľnosť krmiva. Jeho činnosťou dochádza k syntéze bielkovín na svalovinu, čo sa prejavuje u psov perfektným osvalením a nádherným exteriérom .

MSM a Glukosamín - najmodernejšia a najúčinnejšia kombinácia regenerácie - ochrany kĺbov a pohybového aparátu.

TF 183 – svetový patent na zníženie dusíkatých látok v tráviacom trakte. Zníži množstvo dusíka až o 30%, čo má za následok veľmi ľahké trávenie a vysokú stráviteľnosť.TF183 je prítomný pre optimalizáciu trávenia potravy vášho miláčika a tiež pôsobí ako stimulant pre jeho zažívací trakt. TF183 čistí hrubé črevo a používal sa podľa záznamov po storočia v ľudskej potrave na rovnaké účely.

Čerstvé ovocie a zelenina - zvyšujú rozmanitosť v celkovej výžive vášho miláčika. Brusnice a čučoriedky majú antioxidačný účinok, ktorý zlepšuje a stimuluje imunitný systém. Včelí propolis je jedinečný a významný zdroj aminokyselín stavebných blokov proteínov. Organická špaldová pšenica je najstaršou a veľmi výživnou kultivovanou obilninou.

Patrí do TOP DRY FOODS najlepších krmív na svete


Kasiks http://www.kasiks.com/

Ide to aj bez zemiaku a obilovín

KASIKS je priama voľba pre superkvalitné krmivá. Kedže sme rodinná firma a vlastníme aj prevádzku aj technológiu výroby krmív, máme plnú kontrolu nad kvalitou našich surovín a výrobných postupov. Naša spoločnosť bola prvá na svete, ktorá začala vyrábať jednobielkovinové (mäso a zemiak) krmivá už v roku 1995! "Michael Florian"

O firme:
KASIKS Pet Food je vyrobené v Taplow Ventures Brand. Taplow Ventures je v súkromnom vlastníctve a prevádzkované spoločnosťou so sídlom v Britskej Kolumbii v Kanade. Taplow Ventures, založená v roku 1989 má povesť ako výrobca bezpečných a zdravých krmív špeciálnej receptúry pre psov a mačky.

Prečo KASIKS:
KASIKS Pet Food používa len jednu bielkovinu z mäsa. Pomáha to zlepšiť stráviteľnosť, chutnosť a zároveň znižuje pravdepodobnosť problémov s citlivými žalúdkami. Okrem toho zmes šošovice, hrachu a cíceru poskytuje nízky glykemický index a vysoko stráviteľné sacharidy a bielkoviny. KASIKS obsahuje zmes čučoriedok, malín, brusníc, kokosu a kelu pre ich veľký prínos na zdraví. Bez rastových hormónov a bez antibiotík. Jahňacina je chovaná vo voľnej prírode a kŕmená spásaním pasienkov. Kurčatá sú chované vo voľných výbehoch. Ryby lovené z oceánu v bezpečnej vzdialenosti od civilizácie (pre toxické znečistenie).

Bez zemiaku Bez obilovín Z voľného chovu Nový trhák v kvalite krmív

Zdrojom bielkovín (mäsa) je austrálske jahňa chované vo voľnej prírode, pasúce sa po trávnatých porastoch, kuracie chované vo voľnom výbehu a slede, ančovičky a sardely chytené vo voľnej prírode sú tou najvyššou zárukou kvality krmív Kasiks. Všetko bez rastových hormónov, antibiotík a chémie.

 


PROFormance http://www.proformancepet.com/EU-products

 

♦ Vyvážená hladina omega 3 a 6 mastných kyselín, pomáha udržiavať zdravú kožu a srsť
♦ Prírodné prebiotiká, aby sa prispelo k podpore črevného zdravia
♦ Prírodné antioxidanty pomáhajú udržiavať zdravý imunitný systém
♦ PROformance formula obsahujú mnoho prospešných zložiek, vrátane hrachu, lucerny, riasy, koreňa čakanky, yuccy, ovsených vločieky, L-karnitínu a prírodných tráviacich enzýmov. Všetko v kvalite ľudskej stravy.

PROformance je formulované podľa najvyšších štandardov. Vyrobené je z tých najlepších ingrediencií z prírody. Obohatené o ľanové semienko (prírodný zdroj Omeha3 mastných kyselín) a vyrábané bez umelých farbív, aróm a konzervačných látok. PROformance je špeciálne vyvinuté na zabezpečenie výživy Vášho maznáčika, ktorý si to určite zaslúži !

Všetky krmivá PROformance sú vedecky formulované pre dlhodobé zdravie vášho domáceho maznáčika a vyrobené z bezpečných a prírodných zložiek.

 

 


GranataPet http://www.granatapet.de

je skvele vyvážené kompletné krmivo pre psov všetkých plemien a vekov s vysokým obsahom mäsa. Neobsahuje žiadne obilniny, vyhovuje alergikom . Pri výrobe sú používané len zdravé a chutné suroviny najvyššej kvality. Vďaka tomu si krmivo GranataPet získa srdce každého psíka . Obsahuje vysoký podiel semien z granátových jabĺk (až 7%), a extrakt z novozélandskej mušle - slávky zelenej ktorá je bohatá na prírodný glukosamín a chondroitín . Čím je naša krmivo výnimočné ? Semená granátových jabĺk dodávajú krmivu GranataPet unikátnu vôňu a poskytujú tak Vášmu psíkovi jedinečný čuchový a chuťový zážitok. Sú bohaté na prírodné polyfenoly (kyselinu ellagovú) , ktorá chráni organizmus Vášho psa pred voľnými radikálmi, zaisťuje bunkovú ochranu a posilňuje imunitný systém. Preto sa budete môcť dlho tešiť so svojím štvornohým miláčikom zo vzájomnej lásky a zdravia. Vďaka nepoužívaniu obilnín a starostlivému výberu zdrojov mäsa len tej najvyššej kvality (jahňacie , kačacie , kuracie , morčacie a rybie) je dosiahnuté najvyššej úrovne stráviteľnosti a zdraviu prospešnosti krmiva. Či už máte psa ako kamaráta pre hru alebo člena rodiny , každodenného pomocníka či ochranára , vďaka GranataPet Liebling 's Mahlzeit mu poskytnete všetko , čo potrebuje pre zdravý , šťastný, dlhý a plodný život .

Prečo Granátové jablko ?

Niektorí teológovia tvrdia, že jablko, ktoré had ponúkal v rajskej záhrade Eden nebolo obyčajné ale určite granátové. Toto nevšedné tropické ovocie pôsobí ako labyrint pre veľké množstvo maličkých semienok (v jednej plodnici ich môže byť až 600) obalených chutnou šťavnatou hmotou schovanou v pevnom obale. Dostať ich odtiaľ nie je vždy jednoduché, ale stojí to za to. Granátové jablká obsahujú vitamíny B, C a E. V jednom stredne veľkom plode (asi 150 gramov dužiny) je 6 mg vitamínu C, 0,55 mg vitamínu E, asi 6 mikrogramov kyseliny listovej a 0,1 mg pyridoxínu. Zaujímavý je pomerne vysoký obsah medi (0,07 mg), ktorá je dôležitá pre tvorbu červených krviniek. Vysoký obsah draslíka (260 mg) je výhodný pri artériovej hypertenzii. Taníny svojím sťahujúcim a protizápalovým účinkom pôsobia hojivo na podráždený tráviaci systém. To najlepšie a najsilnejšie v granátových jablkách sú však antioxidanty, najmä zo skupiny flavonoidov. Okrem protirakovinového a tiaterosklerotického (protizápalového ) pôsobenia sú prospešné aj pri problémoch so žilami a análnymi vačkami.

Dnes zažíva toto atraktívne tropické ovocie v celom svete veľký boom – svojim silným antioxidačným účinkom sa zaraďuje ku prírodným antioxidantom ako sú čučoriedky, jahody, brusnice, maliny ... .

Strava Vášho psíka - buď jeho liekom

Krmivo spĺňa tie najvyššie európske štandardy kvality a transparentnosti výrobného procesu

Z tohto dôvodu je u GranataPet zaručené:

♦ Vyrobené v Nemecku a Rakúsku (záruka kvality)
♦ Presná špecifikácia výrobku (zloženia) - S kvalitnými esenciálnymi mastnými kyselinami omega 3 a 6
♦ Pripravené z čerstvého mäsa , len raz šetrne varené v pare
♦ Bez obilnín , ryže, pšenice, kukurice, lepku, gluteínu a sóje
♦ Bez vedľajších produktov živočíšneho pôvodu ako beháky, pazúre, zobáky, perie
♦ Bez GMO ( Geneticky modifikovaných organizmov)
♦ Bez pridaného cukru
♦ Bez umelých farbív, plnív, aróm a konzervačných látok
♦ Bez vitamínu K3 Výrobný proces a jeho kvalita je zaručená dodržiavaním
♦ HACCP ( Hazard Analysis Critical Control Point koncept )
♦ IFS ( International Food Standard )
♦ BRC ( Bezpečnosť potravín- najvyššia úroveň )
♦ BIO ( Všetky suroviny BIO v kvalite )


GranataPet koncept vitality:

Kosti a kĺby
Zdravé kĺby sú nevyhnutné pre dokonalú pohyblivosť vo všetkých situáciách . Ideálny pomer vápnika a fosforu a novozélandskej mušle slávky zelenej (prírodný zdroj glukosamínu a chondroitínu) podporujú silné kosti a kĺby a udržujú ich správnu funkčnosť .

Koža a srsť
Koža a srsť poskytuje psom ochranu pred vonkajšími vplyvmi . Prírodná Omega - 3 nenasý - tené mastné kyseliny (lososoví olej) , biotín a zinok zaistí koži a srsti Vášho psa optimálnu starostlivosť . Jeho koža a srsť bude hebká a lesklá a Váš pes bude nielen dobre vyzerať , ale rovnako tak sa aj cítiť .

Bunková ochrana
Vysoko kvalitnou výživou posilníte obranyschopnosť imunitného systému Vášho psa . Semená granátových jabĺk sú bohaté na prírodné polyfenoly a poskytujú prirodzenú antioxidačnú bunkovú ochranu . Voľné radikály sú zachytávané a neutralizované , čo spomaľuje proces starnutia . Minerály a spirulina alga (sladkovodná riasa) tiež podporujú imunitný systém .

Črevá a trávenie
Tráviaca sústava je zodpovedná za rozvod všetkých živín a ich využitie v tele . Veľká časť imunitného systému sa nachádza v črevách. Prebiotiká , fruktooligosacharidy a inulín z čakanky podporujú zdravú črevnú mikroflóru . Vďaka zámernému vynechanie obilovín predchádzame potravinovým alergiám.

Srdce a svaly
Pre dobrú funkciu srdca a svalov musí byť zaistený dostatočný prísun kyslíka a živín . L - karnitín , taurín , vitamíny a minerály (okrem iného železo) podporujú zdravý kardiovaskulárny systém

100% ALL NATURAL - GRAIN FREE - BIO - NO GMO


Fish4Dogs Kliknúť TU

 

Pri výrobe našich krmív a potravinových doplnkov používame najkvalitnejšie rybacie mäso obohatené o výber z darov mora s vysokou nutričnou hodnotou a s prírodným zdrojom glukosamínu a chondroitínu získaného zo zelených novozélandských mušlí – vynikajúce na kĺby, šľachy a celý pohybový aparát. S prídavkom prebiotických vláknin a prírodných minerálnych látok z nórskych morských rias – vhodné na podporu dobrého trávenia.

Obsahuje antioxidanty, vitamín A, prírodný zdroj železa, získaný zo sladkovodnej riasy Spirulina – výborné na podporu zraku, imunity a rastu kostí.

Tajomstvo vynikajúcej chuti Original Fish4Dogs krmív sa skrýva v mamičkiných domácich receptoch z rýb.

Prednosti doplnkov výživy a krmív Fish4Dogs:

♦ dlhodobá tradícia
♦ vyrobené z darov mora
♦ veľmi zdravé
♦ dobre žravé
♦ bez chémie, farbív a umelých dochucovadiel
♦ hypoalergénne

Ďalšie informácie:

Obohatené o extrakt zo zelených mušieľ
Prírodný pôvod glukosamínu a chondroitínu získaného zo zelených mušlí z oblasti Marlborough Sounds (Nový Zéland) zaisťuje podporu dobrého zdravia kĺbov, znížením zápalov a pomáha obnovovať chrupavku. Marlborough Sounds na Novom Zélande je naozaj veľmi zaujímavé miesto. Je to výnimočná sieť zátok ponárajúcich sa do morskej hladiny na severe južného ostrova Nového Zélandu. Podľa maorskej mytológie sú tieto zátoky provy potopených kanoe. Čisté, jasné a hlboké vody, bohaté na morský život, vrátane tuleňov, delfínov a veľrýb, s minimálnou ľudskou populáciou si zachovávajú jedinečnú panenskú čistotu. Oblasť lovu a spracovania zelených mušlí na Novom Zélande podlieha najprísnejším kritériám kvality na celom svete. Mušle a morské vody okolo farmy sú testované a monitorované podľa noriem, ktoré stanovili: US Food and Drug Administration, Európska únia a Novozélandský úrad pre bezpečnosť potravín. Všetky vyššie spomenuté podmienky zabezpečujú prírodný zdroj chondroitínu na rozdiel od priemyselnej verzie mnohých iných krmív.

Čo je to vlastne chondroitín ?
Chrupavka je flexibilné spojivové tkanivo, nachádzajúce sa v mnohých oblastiach telách ľudí a iných živočíchov, vrátane spojov medzi kosťou a hrudným košom, na uchu, nose, rukách, kolenách, členkoch, prieduškách a medzistavcových diskoch. Nie je tak tvrdá a tuhá ako kosť, ale je tuhšia a menej flexibilná ako sval. Laicky povedané, chrupavka sa skladá z tehál a malty - tehly sú tvorené chondroitínom a malta glukosamínom. Chrupavka sa namáhaním ničí, telo ju síce dokáže obnovovať, ale problém nastáva ak je záťaž na ňu taká intenzívna, že ju telo nedokáže regenerovať. V tele zdravého jedinca prebieha táto regenerácia nepretržite a podľa potreby, ale choroba, staroba, stres, obezita a vysoká záťaž namáhania kĺbov spomaľuje jej výrobu. Potom je potrebné pomôcť telu zvýšením príjmu chondroitínu z potravín alebo z potravinových doplnkov. Predávkovanie chondroitínom a glukosamínom nie je možné.

Obohatené o extrakt z morských rias ! (Ascophyllumnodosum)
Nórske morské riasy s prebiotickými vlákninami a prírodnými minerálmi, známe tiež ako Ascophyllumnodosum, podporujú dobré trávenie. Riasy používané v našich výrobkoch sa pestujú, zbierajú a sušia v Nórsku vo farmaceutických prevádzkach, v ktorých sa pripravujú prípravky pre ľudí. Vlákniny z morských rias pôsobia ako prírodné prebiotikum, s cieľom podporovať rast zdravých črevných baktérií, napomáhať tráveniu a zdravej črevnej flóre.

Čo sú to prebiotiká ?
Prebiotiká sú nestráviteľné zložky potravy, podieľajúce sa na raste a činnosti iných dobrých baktérií (ako sú napríklad probiotiká). Jednoducho povedané: prebiotiká podporujú probiotiká.
Probiotiká - všeobecne známe dobré baktérie, sú živé mikroorganizmy, prospešné pre hostiteľa. Slovo pochádza z latinského "Pre" a gréckeho "život“ – „pre život“.

Úloha prebiotik:
Byť živinou pre probiotiká, meniť pH prostredia na kyslé – tým vytvárať priaznivé prostredie pre probiotiká izolovaním patogénov a jedov eliminovať potravu a priestor v tele škodlivým baktériám.

Prečo nórska morská tráva ?
Najväčším problémom pri spracovávaní morských rias je, že sú vybagrované a tým obsahujú piesok. Morská tráva, ktorú používame pre naše výrobky je čistená a upravovaná vo farmaceutických prevádzkach, v ktorých sa vyrábajú aj humánne liečivá, tým je prítomnosť piesku eliminovaná - nulová.

Spirulina
Antioxidačné vitamíny A a prírodný zdroj železa z riasy Spirulina. Už kmeň Aztékov používal riasu Spirulina ako zdroj potravy už pred mnohými storočiami. Pretože už v dávnych dobách mali naši predkovia vedomosti, že vitamín A je užitočný pre zdravý zrak, dobrý rast kostí, imunitu... . Obsahuje veľa železa pre tvorbu krvi.

Ďalšie vylepšenia našich výrobkov

Vyššie sme spomenuli najdôležitejšie prísady v recepte ale existuje rad ďalších drobných vylepšení, ktoré sme urobili.

Nórsky lososový olej nahradil škótsky
Nórske oleje sú čistejšie a kvalitnejšie, majú vyšší obsah omega-3 (DHA), preto sú zdravšie a účinnejšie.

Kvasnicový extrakt nahradil pivovarské kvasnice:
Kvasnicový extrakt má vyšší obsah nukleotidov a kyseliny glutámovej. Nukleotidy sú základnými stavebnými kameňmi DNA, a tak posilňujú bunkový rast (napr. produkciu červených krviniek). Kyselina glutámová posilňuje prirodzenú chuť rýb, a tak zlepšuje vnímavosť chuti.

Prídavok sladu:
Slad je prírodným zdrojom jednoduchých sacharidov, ktoré vytvárajú prírodné chute a spolu s rybími bielkovinami podporujú zvýšenie chutnosti krmív.

Obohatené o hrach:
Hrach je unikátny a cenný zdroj mierne skvasiteľných sacharidov a vlákniny pre lepšie trávenie, zdravie a celistvosť črevnej sliznice. Neobsahuje žiadne iné suroviny a látky, ktoré by mohli spôsobovať alergické prejavy. Má silno blahodárny účinku na organizmus psíka. Najcennejšia na hrachu je jedinečná kombinácia horčíka a nukleových kyselín, vďaka čomu má hrach výrazne omladzujúce účinky. Vysoký podiel vlákniny zasa zabezpečuje detoxikačné účinky, znižuje hladinu cholesterolu a tukov v krvi a odstraňuje zápchu. Ako jeden z mála druhov zeleniny obsahuje hrach veľa zinku a skupinu vitamínov B, ktoré majú pozitívny vplyv na nervovú sústavu. (B1 - tiamín, B2 - riboflavín, B5 - niacín). Tiamín pôsobí pozitívne na nervy, riboflavín dodáva bunkám energiu, zabezpečuje rast srsti, spevňuje kožu a niacín posiľňuje srdce a krvný obeh, zlepšujúc tiež náladu. Asi žiadna iná zelenina vhodná pre psíka neobsahuje takú vysokú a biologicky aktívnu koncentráciu bielkovín a nukleových kyselín ako hrach (nukleové kyseliny v bunkových jadrách riadia bunkový metabolizmus) - odrazom súčinnosti týchto dvoch biologicky aktívnych zložiek je dobrá telesná a duševná kondícia. Nespôsobuje plynnatosť.

Potláčajú klinické prejavy ako:
Svrbenie, dermatitída, lupiny, kožný zápal v oblasti uší, chronický zápal uší, suchá srsť, pľuzgieriky a zčervenanie kože, nepríjemný pach srsti, strata srati, silné slzenie, zápal spojiviek, zvracanie, hnačky, nafukovanie a gastrointestinálne potiaže... .

Veľmi nápomocné pri:
Hojení pooperačných - aj vnútorných rán, rozvoji sietnice oka, rozvoji čuchu a čuchového centra v mozgu, a samotnej pamäte ... .

Novinky v pochutinách zo súostrovia Lofoty:
Sea Hide. V sortimente sušených pochutín je novinka Sea Hide – polosuché veľké kúsky kože z tresky. Fantastická pochutina vyznačujúca sa pevnou – „želatínovou“ štruktúrou a extrémne silnou až prenikajúcou vôňou rýb, ktorú psi nadovšetko milujú. Nórske súostrovie Lofota leží na polárnom kruhu. Pýši sa veľmi čistou vodou a rozmanitou prírodou. Najdete tu veľké množstvo druhov a kusov rýb. Preto aj výrobky Fish4Dogs sú veľmi zdravé a čisté.
Sea Wraps. Ďalšia novinka je zložená so zemiaku obaleného rybou kožou. Celá pochutina je v polomäkkom prevedení. Psíci túto kombináciu milujú.
Hide a Wraps sú jedinečné a neodolateľné darčeky pre vašich maznáčikov.

Kŕmiš rybou ? - Vidíš rozdieľ !


Zdravie Vášho miláčika - náš cieľ

Odoberaj fresh novinky

Majte vždy k dispozícii zaujímavé informácie o starostlivosti o Vášho psíka a prehľad o aktuálne prebiehajúcich akciách.
* Súhlasím s podmienkami Ochrana osobných údajov