×
0905 348 539 0905 348 539 Doprava zdarma Doprava zdarma Ocenenie kvality a spoľahlivosti Ocenenie kvality a spoľahlivosti Bezpečný nákup a ochrana Vašich údajov Bezpečný nákup a ochrana Vašich údajov

Zemiaky v krmive

Napísal(a) predajkrmiv.sk, 18.06.2020

Zemiak odrody Idaho:

Čo obsahuje?

Vitamíny C, B, E, K, draslík, vláknina, meď, horčík, železo, zinok, fosfor, vápnik, jód, niacín, bielkoviny, tuky, sacharidy

Pravdepodobné účinky:

Chráni pred voľnými radikálmi, znižuje vysoký cholesterol a vysoký krvný tlak, zvyšuje pružnosť kože, tvorbu svalových vlákien, perfektný zdroj energie. Zemiaky sú zdrojom vitamínov, nerastných látok, vlákniny a škrobu. Obsahujú veľa živín, ktorým sa zásobuje mozog a nervy. Najmä kyselina folová a vitamíny B posilňujú nervovú sústavu. Dodávajú všetky dôležité minerály a stopové prvky.
Kedže pribúdalo psích jedincov, ktorí majú zvýšenú citlivosť (alergie) na obilniny (vrátane ryže) vyvinula FirstMate ako jeda z prvých na svete novú receptúru Ultra Premium Platinum Plus. Táto obsahuje len jednu bielkovinu (mäso) a ako zdroj sacharidov používa zemiak. Zemiaky (tepelne spracované - parené) sú využívané ako alternatívny zdroj uhľohydrátov (oproti obilninám). Sú ľahko stráviteľné a poskytujú Vašim miláčikom výborný zdroj energie. Zemiaky používané v receptúrach FirstMate sú pestované na území štátu Idaho. Tieto zemiaky vynikajú svojím vysokým obsahom škrobu. Jedna sa o rovnaký druh ktorý je využívaný aj pre ľudskú spotrebu. Tepelným spracovaním sa zemiak stráviteľnosťou blíži ku vysokej stráviteľnosti čistých živočíšnych bielkovín.
Technológia výroby krmív pre psíkov zemiak v kombinácií s jednou živočíšnou bielkovinou je veľmi náročná na prípravu. Túto technológiu vlastní len veľmi málo výrobných firiem na svete.

Odoberaj fresh novinky

Majte vždy k dispozícii zaujímavé informácie o starostlivosti o Vášho psíka a prehľad o aktuálne prebiehajúcich akciách.
* Súhlasím s podmienkami Ochrana osobných údajov